Nasza firma powstała w 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną kamienia, a także jego przetwarzaniem.  Jesteśmy bezpośrednim importerem kamienia m.in. z krajów bałkańskich, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Brazylii, USA i Chin. Zaopatrujemy w kamień składy kamienia w całej Polsce, prowadzimy także sprzedaż na naszych składach w Gąsawach Rządowych, Parznicach i Warszawie.


 

Nasz Zakład wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy do obróbki i przetwarzania kamienia. W naszej ofercie m.in. cięcie, łamanie i otaczanie kamienia, frezowanie, cięcie bloków, cięcie wodą. Produkcja i przetwarzanie piaskowca, wytwarzamy m.in. płytki elewacyjne i płytki podłogowe.


 

Współpracujemy z firmami świadczącymi usługi kamieniarskie oraz firmami zajmującymi się aranżacją ogrodów.


 

Posiadamy zaawansowane zaplecze logistyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć kamień w każde miejsce w Polsce, a nawet poza granice kraju.


 

W naszej ofercie znajdziesz kamienie, których nie znajdziesz nigdzie indziej, zapraszamy do współpracy. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię kamienia, poinformuj nas o tym, być może sprowadzimy go dla Ciebie.

IMG_1398_2

TOP
Translate »