Regulamin Sklepu Kamienie24.pl

OGÓLNE ZASADY
Wysyłając zamówienie, potwierdzasz akceptację zasad zawartych w niniejszym Regulaminie.
Regulamin obowiązuje od dn. 1.01.2016r.
Po zamówieniu towaru zostanie do Ciebie wysłany e-mail z potwierdzeniem.
 
SPRZEDAWCA
Sprzedawcą jest firma PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWE “LIMAR” Robert Dryja, Parznice 64A 26-624 Kowala, NIP: 948-000-66-38 Regon: 140531306. Firma jest właścicielem strony www.kamienie24.pl
Możesz się z nami kontaktować za pomocą poczty elektronicznej: sklep@kamienie24.pl, za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie oraz funkcji Live Chat o ile w danym momencie jest dostępny operator sklepu.
Wszelkie sprawy dotyczące zamówień w portalu kamienie24.pl powinny być załatwiane drogą elektroniczną ww kanałami informacyjnymi. Kontakt telefoniczny pod numery podane w dziale Kontakt, może mieć tylko charakter doradczy i nie ma żadnego wpływu na zmianę realizacji zlecenia.
Sprzedawca może kontaktować się z Kupującym telefonicznie, jednak z zastrzeżeniem, że o każdej zmianie statusu zamówienia Kupujący zostanie poinformowany elektronicznie.
Sprawy związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem strony prosimy zgłaszać na adres mailowy: admin@kamienie24.pl
ZAMÓWIENIA
Gdy naciśniesz przycisk „zarejestruj”, rejestrujemy Cię w naszej bazie jako naszego nowego Klienta i tym samym otwieramy Ci konto w sklepie.
W czasie rejestracji poprosimy Cię o podanie tych jedynie niezbędnych danych, które są konieczne, aby prawidłowo zrealizować Twoje zamówienie.
Aby mieć możliwość szybkiego kontaktu, poprosimy Cię również o podanie Twojego numeru telefonu, aby móc ewentualnie uzgodnić szczegóły zamówienia. Twój numer telefonu przekażemy również przewoźnikowi, by mógł on ewentualnie ustalić z Tobą najlepiej odpowiadający Ci sposób doręczenia towaru i uniknąć ewentualnych kłopotów z doręczeniem.
Zamówienie składasz podając ilość towaru oraz naciskając przycisk z napisem “Kupuję i Płacę”.
Realizujemy zamówienia tylko wówczas, gdy są opłacone z góry lub wysyłane za pobraniem.
W przypadku, kiedy nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia, a kwota została już wpłacona na nasze konto, zobowiązujemy się poinformować Cię o tym fakcie i zaoferować rozwiązanie alternatywne. Jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany proponowanym rozwiązaniem, Sklep zobowiązuje się do niezwłocznego zwrotu pieniędzy na Twoje konto.
DOSTAWY
Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem Firm Spedycyjnych lub własnym transportem.
Nie obsługujemy zamówień w soboty, niedziele i dni wolne od pracy. Dni te nie są wliczane do czasu realizacji przesyłki.
Czas wysyłki należy rozumieć jako czas od chwili uzgodnienia szczegółów, potwierdzenia zamówienia i otrzymania wpłaty na nasz rachunek bankowy obejmujący przygotowanie towaru do ekspedycji, wystawienie dokumentów aż do chwili nadania przesyłki. Na przykład określenie: “2 dni” oznacza, że najpóźniej w ciągu pełnych 2 dni  roboczego od otrzymania wpłaty przekażemy towar firmie przewozowej. Proszę pamiętaj, że gdy płacisz za towar przelewem, przesyłkę zaczynamy organizować z chwilą wpływu pieniędzy na nasze konto.
Zasady i koszty realizacji wysyłek podane są w regulaminie wysyłek.
PŁATNOŚĆ
Za towary kupione w naszym Sklepie możesz zapłacić:
gotówką przy dostawie,
przelewem bankowym,
za pomocą płatności online w systemie Przelewy24.
za pomocą płatności online w systemie PayPal.
Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia lub prośby o wysyłkę za pobraniem przypadku, gdyby transakcja wydała się być niewiarygodna.
Maksymalna wartość przesyłki pobraniowej jest podana w Regulaminie .
Wszelkie dane dotyczące płatności on-line podajesz jedynie w zabezpieczonej witrynie serwisów obsługujących płatności. Żadne z tych danych nie są rejestrowane w naszym sklepie, gdyż po prostu nie mamy do nich dostępu.
Należną kwotę możesz przelać bezpośrednio na nasz rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia.
W przypadku przelewu bankowego prosimy o podanie w tytule swojego imienia i nazwiska (lub nazwę firmy) jak również numer zamówienia. Chcąc przyspieszyć realizację wysyłki, możesz też wysłać wiadomość emailem lub sms-em, kiedy możemy spodziewać się przelewu.
 
REKLAMACJE I ZWROTY
Jeżeli przesyłka budzi Twoje wątpliwości – sprawdź ją w obecności doręczyciela.
Na wszelkie towary udzielamy 14 dniowej 100% gwarancji pełnego zadowolenia. Dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z zakupu. Jeżeli jednak dokonany zakup nie odpowiada Ci pod jakimś względem, po prostu odeślij go nam w ciągu 14 dni od dnia doręczenia, a my zwrócimy Ci całą należność za towar. Należność za zwrócone towary zwracamy w całości, potrąceniu podlegają jedynie koszty przesyłki. Koszt zwrotnej przesyłki pokrywa Kupujący.
Masz prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni od daty dostarczenia tego produktu przez przewodnika. Uprawnia Cię do tego ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.
Reklamacje należy zgłaszać pisemnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru na adres:
Zakłady Kamienia Budowlanego LIMAR
Gąsawy Rządowe 116
26-602 Jastrząb
lub mailem na adres: sklep@kamienie24.pl
Zwracając towar odeślij go koniecznie w stanie nienaruszonym.
W ciągu nie więcej niż 7 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu odeślemy pieniądze na wskazane konto bankowe lub zwrócimy przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Firma Limar ogranicza zbieranie i wykorzystanie informacji o klientach do minimum niezbędnego do wysyłkowej sprzedaży towarów. Obejmują one co obejmuje m.in. adresy poczty elektronicznej, dane osobowo-adresowe. Dane te Informacje te służą jedynie do realizacji zamówień oraz informowania Klientów o oferowanych przez nas produktach. Nie są one udostępniane osobom trzecim. Dane Klientów są przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych.
W celu zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy naszym klientom posługiwanie się przeglądarkami umożliwiającymi 128-bitowe szyfrowanie SSL.
Przeglądarka użytkownika musi obsługiwać mechanizm cookies .
 
ZASTRZEŻENIA PRAWNE
Całość informacji i materiałów fotograficznych zamieszczonych na stronach prowadzonych przez firmę LIMAR chroniona jest prawami autorskimi. Niedozwolone jest ich kopiowanie i rozpowszechnianie do celów handlowych i prezentowania w jakiejkolwiek postaci bez naszej pisemnej zgody.
Opisy, fotografie, zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte zostały w celach informacyjnych i w dobrej wierze. Jakkolwiek dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były w pełni kompletne i prawdziwe, zastrzegamy sobie możliwość popełnienia pomyłek i niedomówień.
Jeżeli jeden lub kilka z powyższych warunków regulaminu byłoby prawnie nieskutecznych, regulamin nie traci wskutek tego ważności prawnej i winien być zrealizowany zgodnie z jego zamysłem.
Ze względu na różne konfiguracje i właściwości sprzętu klientów, zdjęcia produktów mogą odbiegać kolorystycznie od rzeczywistych produktów. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.
TOP
Translate »